Domů > CNC obráběcí centra a moduly

CNC obráběcí centra a moduly

Sugino Self Center a Self Unit série jsou kompaktní obráběcí centra umožňující vysokorychlostní a přesné obrábění automobilových a elektromechanických součástek. I díky prodejní a servisní síti po celém světě byly tyto obráběcí centra instalovány mnohonásobně v automobilovém, medicínském a cyklistickém průmyslu. Sugino poskytuje návrh, prodej, servis z nejbližší prodejní/servisní kanceláře.
SELF-CENTER SC-H40 / No.40 Kompatní horizontální obráběcí centrum

3osé obráběcí centra (varianta: 4osé, 5osé)

Sugino nabízí horizontální a vertikální obráběcí centra pro nástroje s uchytem BT20 a BT30. K dispozici jsou specifikace jako jsou přídavná osa, otočný stůl, přídavné nástroje, chlazení přes nástroj, vysoký točivý moment a další dle požadavků zákazníků.

Simultánně 5osé obráběcí centra

Simultánní řízené 5osé obráběcí centra umožňují obrábění obrobků s vysokou přesností. Tyto kompaktní a tuhé obráběcí centra nabízejí uspokojivé výsledky pro vaše plánování výroby a přesnost výrobku.

Kompaktní 3osé obráběcí centra

Při zachování stejné přesnosti obrábění a zmenšení rozměrů jako u série Self-Center je Self-Unit nejlepší volbou pro váš návrh automatizace a výrobní efektivity. K dispozici jsou specifikace jako přídavná osa, otočný stůl, přídavné nástroje, chlazení přes nástroj, vysoký točivý moment a další dle požadavků zákazníků.