Domů > Čistící a odjehlovací stroje

Čisticí a odjehlovací stroje

Sugino je světová jednička a jediný výrobce těchto mycích strojů. Sugino vysokotlaký mycí stroj je určený na mytí různých dílů vodním paprskem s maximálním tlakem až 50 MPa. Unikátní kombinace kompaktního CNC obráběcího centra se systémem vysokotlakého vodního paprsku. Myje a odjehluje obrobky vstřikováním vysokotlaké vody do atmosféry.
Integrované řešení od obráběcího centra NSV15-II k mycímu stroji JCC 603 Robo a sušení.

Mytí obrobků nad vodní hladinou

Unikátní technologie pro čištění a odjehlování obrobků

Stroje Jet Clean Center jsou unikátní kombinací kompaktního CNC obráběcího centra se systémem vysokotlakého vodního paprsku. Stroje pracují s jmenovitým tlakem 35 a 50 MPa. Speciálně vyvinutá technologie výroby a rozvodu vysokotlaké vody je přiváděna do revolverové hlavy o šesti pozicích. Každá z nich pak může být osazena jinou vysokotlakou vodní tryskou nebo kartáčem. Návrh a výroba trysky je vždy prováděna na míru každému zákazníkovi s ohledem na konkrétní typ výrobku a jeho tvarovou složitost. Speciálně vyvinutý tvar trysek dává molekulám vody dostatečnou kinetickou energii k odstranění třísek všech typů materiálů. Jelikož je jedná o kompaktní CNC centrum, stroj zaručuje vysokou přesnost, rychlost i shodnost výroby obrobků malých a středních rozměrů. Jet Clean Center nabízíme v základním provedení s řízením 3 os s možností rozšířit stroj na 5 simultánně řízeních os.

> Jet Clean Center Wide
> Jet Clean Center Slim
> Spa Clean Jet
> Dedicated Design and Special Shape Washing Mashine
> JCC 503 robo
> JCC 603 robo

Mytí obrobků pulzujícím paprskem pod vodní hladinou

Odstraňuje otřepy a třísky uvnitř obrobků vstřikováním vysokotlaké vody pod vodní hladinu. Kavitační síla generovaná vstřikováním pod vodní hladinou zesiluje účinnost mytí.

> Jet Clean Center U-Jet
> U-Jet III
> Spa Clean Jet
> Jet Storm Washer
> JCC 503 robo
> JCC 603 robo