Domů > CNC obráběcí centra a moduly

CNC obráběcí centra a moduly

Sugino Self Center a Self Unit série jsou kompaktní obráběcí centra umožňující vysokorychlostní a přesné obrábění automobilových a elektromechanických součástek. I díky prodejní a servisní síti po celém světě byly tyto obráběcí centra instalovány mnohonásobně v automobilovém, medicínském a cyklistickém průmyslu. Sugino poskytuje návrh, prodej, servis z nejbližší prodejní/servisní kanceláře.

3-osé obráběcí centra (opce: 4-osé, 5-osé)

Sugino nabízí horizontální a vertikální obráběcí centra pro nástroje s uchytem BT20 a BT30. K dispozici jsou specifikace jako jsou přídavná osa, otočný stůl, přídavné nástroje, chlazení přes nástroj, vysoký točivý moment a další dle požadavků zákazníků.

Simultánně 5-osé obráběcí centra

Simultánní řízené 5-osé obráběcí centra umožňují obrábění obrobků s vysokou přesností. Tyto kompaktní a tuhé obráběcí centra nabízejí uspokojivé výsledky pro Vaše plánování výroby a přesnost výrobku

Kompaktní 3-osé obráběcí centra

Při zachování stejné přesnosti obrábění a zmenšení rozměrů jako u série Self-Center je Self-Unit nejlepší volnou pro Váš návrh automatizace a výrobní efektivity. K dispozici jsou specifikace jako jsou přídavná osa, otočný stůl, přídavné nástroje, chlazení přes nástroj, vysoký točivý moment a další dle požadavků zákazníků.

View our AutoCAD Library